Rytuały na ciało

Cennik

Rytuały na ciało

Nasze rytuały i ceremonie pozytywnie wypływają na wyobrażenie relaksu i odprężenia, dzięki czemu z łatwością pielęgnujemy ciało i umysł. Sprawdź co mamy do zaoferowania:

MAGIA KOŁOBRZEGU
Wyjątkowa autorska procedura zabiegu relaksacyjnego, opracowana we współpracy za specjalistami z dziedziny fizjoterapii, kosmetologii i masażu. Polega na wykonaniu odprężającego masażu całego ciała, połączonego z kojącym masażem twarzy oraz głowy. Olej kokosowy wyjątkowo nawilża i wygładza skórę, a maska na dłonie regeneruje i odmładza.

SATYNOWY DOTYK
Połączenie trzech zabiegów (peeling, maska, masaż) wykonywanych jeden po drugim, które pozostawiają skórę satynową i pięknie pachnącą. Zabieg dedykowany absolutnie wszystkim.

SATYNOWE MARZENIE
Satynowy dotyk premium, czyli połączenie efektu satynowej skóry z niepowtarzalnym odprężeniem i relaksem. Zabieg wykonywany jest przez dwoje terapeutów spa, zapewnia kompleksowe nawilżenie i regenerację. Zabiegiem objęte jest całe ciało, stopy, dłonie oraz twarz.

CZARNE ZŁOTO
Do tego zabiegu wykorzystywana jest gorąca borowina, która doskonale wspomaga leczenie różnych schorzeń układu ruchu. Okład z czarnego złota rozgrzewa i przygotowuje mięsnie do masażu, relaks dopełnia klasyczny masaż stóp.