Konferencje i przyjęcia

seapark

Konferencje

Kameralny obiekt w idealnej lokalizacji, blisko morza, natury, dworca głównego i centrum urokliwego Kołobrzegu zaprasza zarówno firmy, jak i osoby prywatne do organizacji w naszych murach wydarzeń z życia prywatnego i firmowego. Każde takie wydarzenie traktujemy priorytetowo i dopracowujemy nawet najmniejszy szczegół.
Nasze indywidualne podejście pozwala na organizację wielu różnych eventów takich, jak: konferencje, kongresy, szkolenia, negocjacje biznesowe, spotkania integracyjne, wyjazdy motywacyjne, jubileusze, wesela, urodziny, chrzciny i wiele innych.

SeaPark

Sala Bursztynowa

Wytworna nowoczesna sala konferencyjna z oknami od strony morza, widokiem na park, idealnie oświetlona z możliwością zaciemnienia. Posiada nagłośnienie stacjonarne, 2 ekrany i 2 projektory , niezbędny sprzęt audio i video.
SeaPark

Idealna do organizacji przyjęć weselnych z własną aranżacją dekoracyjną, możliwością zapewnienia bazy noclegowej dla Młodej Pary i Gości oraz poprawinami np. na świeżym powietrzu w naszym Grill&Coffee Park.
Marzy Wam się eleganckie przyjęcie w gronie rodziny i przyjaciół? A może szalona impreza w stylu lat 90’? Zorganizujemy wesele i poprawiny dostosowane do Waszych potrzeb i temperamentów.

SeaPark

Sala Bursztynowa sprawdzi się również w biznesie. Organizujemy z powodzeniem konferencje i szkolenia, a także warsztaty z ekspertami w dziedzinie gastronomii, fizjoterapii, kosmetologii i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

kontakt e-mail: poznanianka@onet.pl,
nr telefonu: +48 882 105 255

dane techniczne:
  • powierzchnia 140 m2 z możliwością podzielenia mobilną ścianą na dwie mniejsze sale
  • 2 ekrany z projektorami
  • ustawienie kinowe – do 150 osób
  • stoły okrągłe – do 70 osób
  • dostęp do internetu
  • tablica flipchart
  • telewizor
  • klimatyzacja
  • sprzęt audio i video
Obejrzyj Poznanianka Wellness & Spa w portalu http://miejscakonferencyjne.pl
przyjęcia

Cafe' Pod Papugami

W naszej urokliwej kawiarni z przyjemnością ugościmy niewielkie grupy przyjaciół, aby wspólnie celebrować ważne życiowe wydarzenia takie, jak: urodziny, imieniny, awans w pracy i wiele innych. Oferujemy szeroki wybór drinków, aromatyczne kawy, herbaty i desery. W celu rezerwacji stolika, prosimy o kontakt w godzinach otwarcia kawiarni.
kontakt: +48 94 352 60 81 wew. 609

przyjęcia

Grill&Coffee Park

Ogródek w pirackim i morskim klimacie, doskonale sprawdzi się na poprawiny, imieniny, chrzest a także na imprezy integracyjne przy muzyce i grillu. Zapewniamy dania z grilla, pyszną pizzę, drinki i inne zimne napoje, kawę, herbatę.
Namiot zapewnia prywatność, chroni przed zmiennymi warunkami pogodowymi, a z naszymi oryginalnymi dekoracjami stanowi również element wystroju. W celu rezerwacji terminu oraz ustaleniu szczegółów prosimy o kontakt:
kontakt e-mail : poznanianka@onet.pl, nr telefonu +48 882 105 255

przyjęcia

Restauracja Seaside

Jeśli cenisz sobie wygodę i tradycję, to zapraszamy do restauracji, gdzie zorganizujemy dla Ciebie uroczysty obiad, przygotujemy catering na szkolenie, zorganizujemy posiłek dla uczestników konferencji i wiele innych. Nasz zespół codziennie pracuje nad ulepszeniem i poszerzaniem naszej oferty. W celu ustalenia terminu oraz szczegółów prosimy o kontakt:
kontakt e-mail : poznanianka@onet.pl, nr telefonu +48 882 105 255